Nasz gabinet charakteryzuje się holistycznym podejściem do klienta.

Podczas wizyty staramy się nie tylko chwilowo poprawić Państwa wygląd, ale dzięki znajomości kosmetologii, dietetyki oraz profilaktyki zdrowia dokładamy wszelkich starań, aby efekty zabiegów były widoczne przez długi czas.

Gabinet kosmetologiczny KOS-med to miejsce wyjątkowe

w którym tradycyjna kosmetologia jest wzbogacona o nowoczesne urządzenia oraz zabiegi z zaawansowanymi biologicznie składnikami. Jako eksperci w zakresie piękna ludzkiego ciała, wierzymy, że piękno tkwi w każdym z nas, a naszą rolą jest jego pielęgnacja i odnowa. Wykonujemy zabiegi mające na celu poprawę wyglądu naszych Klientów – zarówno kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku. Posiadanie specjalistycznej aparatury diagnostycznej umożliwia właściwą i obiektywną ocenę Państwa skóry, włosów oraz paznokci. Komputerowe badanie skóry pozwala na dokładną i wnikliwą ocenę jej stanu, dzięki czemu dobierane zabiegi są odpowiednie, a ich efekty są satysfakcjonujące. Dodatkowo regularne obserwowanie skóry pozwala ocenić efektywność zabiegów oraz podejmować działania profilaktyczne wobec zmian nie widocznych w danym czasie „gołym okiem”. Pamiętamy również o edukacji naszych klientów, dzięki czemu zyskują Państwo wiedzę jak właściwie pielęgnować swoją skórę w zaciszu swojego domu.

Idąc z duchem postępu i wychodząc na wprost oczekiwaniom naszych klientów bierzemy ciągły, czynny udział w szkoleniach i sympozjach dotyczących zagadnień z zakresu kosmetologii, dermatologii czy profilaktyki zdrowia poszerzając tym horyzonty naszej wiedzy i umiejętności praktycznych.

Naszym klientom zapewniamy miłą atmosferę, bezpieczeństwo wykonywanych czynności, najlepsze dostępne na rynku zabiegi kosmetologiczne i pielęgnacyjne oraz wysoką jakość świadczonych usług przy zachowaniu atrakcyjnych cen.